O nas

Co nas wyróżnia

  • Jako pierwsi w Warszawie posiadamy najnowocześniejsze maszyny niemieckiego producenta – firmy Regumed – Bicom Optima Plus, których jesteśmy właścicielami.
  • Nasz gabinet jest gabinetem autoryzowanym – jednym z 4 w Warszawie. Listę autoryzowanych gabinetów można sprawdzić na stronie polskiego przedstawiciela firmy Regumed – producenta maszyn Bicom Optima +: http://monadith.com.pl/kontakt/
  • Testy i terapie prowadzone są wyłącznie przez przeszkolonych terapeutów, którzy posługują się zarówno punktoskopem jak i biotensorem (który świetnie sprawdza się przy testowaniu małych dzieci)
  • Wszystkie terapie dobierane są indywidualnie, czas i natężenie terapii dostosowane jest odpowiednio do każdego pacjenta.
  • Aparaty, na których pracujemy są nowe – wyprodukowane w marcu 2017 roku, używamy także nowych, oryginalnych ampułek testowych.

O nas

Jesteśmy dwójką przyjaciół, a nasz gabinet powstał z pasji do zdrowego, związanego z naturą trybu życia. Nasza przygoda z biorezonansem rozpoczęła się kilkanaście lat temu. Poszukując wówczas alternatyw dla leczenia naszych zdrowotnych problemów, gdy medycyna konwencjonalna nie potrafiła ich rozwiązać, okazało się że biorezonans świetnie daje sobie z nimi radę. Od tamtej pory ta metoda zagościła na stałe w naszych domach, przetestowaliśmy ją nie tylko na sobie ale przez lata również na swoich dzieciach i bliskich.

Wiemy, że to działa, dlatego zapraszamy Cię do nas – pomożemy w powrocie na ścieżkę zdrowia.