O nas

Co nas wyróżnia

  • Jako pierwsi w Warszawie posiadamy najnowocześniejsze maszyny biorezonansowe niemieckiego producenta – firmy Regumed – Bicom Optima Plus, których jesteśmy właścicielami.
  • Jako jedyni w Warszawie proponujemy synergiczne terapie na biorezonansie oraz w nowoczesnej komorze hiperbarycznej o ciśnieniu 1,5 ATA
  • Nasz gabinet jest gabinetem autoryzowanym – jednym z 2 w Warszawie. Listę autoryzowanych gabinetów można sprawdzić na stronie polskiego przedstawiciela firmy Regumed – producenta maszyn Bicom Optima+: http://monadith.com.pl/kontakt/
  • Testy i terapie prowadzone są wyłącznie przez przeszkolonych terapeutów,
  • Wszystkie terapie dobierane są indywidualnie, czas i natężenie terapii dostosowane jest odpowiednio do każdego pacjenta.
  • Aparaty biorezonansowe, na których pracujemy są nowe – wyprodukowane w marcu 2017 roku, używamy także nowych, oryginalnych ampułek testowych.
  • Komora hiperbaryczna – 1.5 ATA, stalowa, wygodna i nowoczesna umożliwia bezpieczne prowadzenie terapii tlenem w warunkach zwiększonego ciśnienia.

O nas

Jesteśmy dwójką przyjaciół, a nasz gabinet powstał z pasji do zdrowego, związanego z naturą trybu życia. Nasza przygoda z biorezonansem rozpoczęła się kilkanaście lat temu. Poszukując wówczas alternatyw dla leczenia naszych zdrowotnych problemów, gdy medycyna konwencjonalna nie potrafiła ich rozwiązać, okazało się że biorezonans świetnie daje sobie z nimi radę. Od tamtej pory ta metoda zagościła na stałe w naszych domach, przetestowaliśmy ją nie tylko na sobie ale przez lata również na swoich dzieciach i bliskich.

W 2020 roku poszerzyliśmy ofertę o zabiegi tlenoterapii hiperbarycznej, która świetnie sprawdza się jako dodatkowe wzmocnienie terapii biorezonansowych lub niezależna forma terapii różnego rodzaju schorzeń, budowania odporności czy zatrzymania procesów starzenia.

Wiemy, że proponowane przez nas formy terapii są skuteczne, dlatego zapraszamy Cię do nas – pomożemy w powrocie na ścieżkę zdrowia.